×
Ładowanie w toku

194. Bölüm

1 członek

Uzun süre önce eşini kaybeden Nurten’e hayırlı bir kısmet bulmayı kafasına koyan Rukiye, sonunda onu baş göz edecek birini bulur. Nurten’in yeni eş adayı Seyfi ( Kemal Kuruçay) Nurten’le tanışmak istemektedir. Ancak büyük bir problem vardır. Nurten, yeni eş adayıyla, bir baba olarak görüp sevdiği Fehmi’nin kontrolünde tanışmak, hatta Seyfi ile ilk kez Rukiye ve Fehmi’nin evinde bir araya gelmek istemektedir. Rukiye bu durumu Fehmi’ye söylemekte oldukça zorlanır, Fehmi’nin tepkisi merak konusudur. Tüm bunlar yetmezmiş gibi damat adayı, Fehmi’nin huzurunu bozacak, patavatsızlıkları ile onu çileden çıkaracak cinstedir. Öte yandan mahalleye açılan gizemli bir dükkan, herkesin dikkatini çeker. Mahalleli yeni dükkanın sahibini oldukça merak etmektedir. Çağatay askerden dönmüştür. Çağatay’ın en büyük amacı Elvan’ın yakın arkadaşı Funda ile sevgili olmakken, Çağatay’ın yaşadığı büyük şok hayatını alt üst eder!

Następny odcinek
S06E02 - 195. Bölüm

Zawartość tylko dla członków

Jeśli jesteś uzależniony od seriali telewizyjnych, wiesz, jak trudno jest być na bieżąco z listą widzów. Z powodu wakacji i seriali, które powracają znienacka, czasem robi się niezły bałagan.

W ciągu 10 lat istnienia, BetaSeries stała się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w kwestii programów telewizyjnych: zarządzaj swoim kalendarzem, dziel się ostatnio obejrzanymi odcinkami i odkrywaj nowe programy - w społeczności liczącej milion członków.