×
Ładowanie w toku

204. Bölüm

1 członek

Çağatay, Funda’ya evlenmek istediğini söyleyince, Funda bu haberi ailesi ile paylaşmış, Funda’nın babası da Çağatay’ı görmek için Çınaraltı Mahallesine gelmiştir. Ancak Funda’nın babası ile Çağatay’ın ilk karşılaşması pek de hoş olmayınca, Funda’nın ailesi, bu evliliğe karşı çıkar. Bu haber evlenmekten vazgeçen Çağatay’ın hoşuna gitse de, devreye Fehmi girince ortalık karışır. Yaşananlardan habersiz olan Fehmi, Funda’yı istemeye gitmek için başta Çağatay olmak üzere herkesi sıkıştırmaktadır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Çağatay Funda ile evlenmek istemediğini Şahin’e söylerken, Funda ve Funda’nın babası duyunca işler içinden çıkılamaz bir hal alır. Öte yandan uzun süredir baş başa vakit geçiremeyen Ahmet ve Gülden, kızları Aslı’yı Rukiye ve Fehmi’ye bırakıp karı koca gezmek isterler. Eve torunun geleceğini öğrenen Rukiye ve Fehmi büyük bir sevinç yaşar. Torun gelecek diye evde hazırlıklar yapılır, adeta bir bayram havası yaşanır.

Następny odcinek
S06E12 - 205. Bölüm

Zawartość tylko dla członków

Jeśli jesteś uzależniony od seriali telewizyjnych, wiesz, jak trudno jest być na bieżąco z listą widzów. Z powodu wakacji i seriali, które powracają znienacka, czasem robi się niezły bałagan.

W ciągu 10 lat istnienia, BetaSeries stała się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w kwestii programów telewizyjnych: zarządzaj swoim kalendarzem, dziel się ostatnio obejrzanymi odcinkami i odkrywaj nowe programy - w społeczności liczącej milion członków.