×
Ładowanie w toku

406. Bölüm

1 członek

Fehmi’nin uzun yıllardır küs olduğu ve görüşmediği kız kardeşi Melahat sonunda eve gelir! Herkes Fehmi ve Melahat’in büyük buluşmasını beklemektedir. Fehmi ve Melahat yıllar sonra tekrar bir araya gelmişlerdir, aralarındaki buzlar eriyecek midir? Rukiye, Ahmet ve Gülden onları barıştırmaya çalışır. Başarılı olup olmayacakları büyük bir merak konusuyken, Melahat’in başında başka bir dert de vardır. Melahat, üniversitede okuyan kızı Suna’ya bir türlü ulaşamamakta ve onu çok merak etmektedir. Melahat’e ne kadar kızgın olursa olsun yeğeniyle alakalı bu konuya kayıtsız kalamayan Fehmi konuya el atmaya karar verir. Öte yandan Seyfi muhtarlık mührünü Butik Ali’ye emanet etmiştir. Ancak Butik ali mührü kaybedince ortalık karışır.

Następny odcinek
S08E52 - 407. Bölüm

Zawartość tylko dla członków

Jeśli jesteś uzależniony od seriali telewizyjnych, wiesz, jak trudno jest być na bieżąco z listą widzów. Z powodu wakacji i seriali, które powracają znienacka, czasem robi się niezły bałagan.

W ciągu 10 lat istnienia, BetaSeries stała się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w kwestii programów telewizyjnych: zarządzaj swoim kalendarzem, dziel się ostatnio obejrzanymi odcinkami i odkrywaj nowe programy - w społeczności liczącej milion członków.