×
Ładowanie w toku
  • NARODZINY 11/06/1971
  • Kraj Japonia
  • POKAZY 107
  • FILMY 54

津田健次郎

津田健次郎 to 52-letni aktor (11 June 1971). 津田健次郎 wystąpił w 107 seria i 54 movies. Spektakl do znalezienia w roli Higan / Joe Logan (voice) w serialu Ninja Kamui. W kinie, jako Kento Nanami (voice) w filmie fabularnym 劇場版 呪術廻戦 0.

津田健次郎

Pokazy (107)

Ninja Kamui
Ninja Kamui
Higan / Joe Logan (voice)
Jujutsu Kaisen
Jujutsu Kaisen
Kento Nanami (voice)
Atak Tytanów
Atak Tytanów
Hannes (Voice)
Akademia bohaterów
Akademia bohaterów
Overhaul (voice)
The Fable
The Fable
Kenji Kojima (voice)
Chainsaw Man
Chainsaw Man
Kishibe (voice)
One-Punch Man
One-Punch Man
Atomic Samurai (voice)
Cyberpunk: Edgerunners
Cyberpunk: Edgerunners
Ripperdoc (voice)
Tensei shitara Slime Datta Ken
Tensei shitara Slime Datta Ken
Bester (voice)
The Seven Deadly Sins
The Seven Deadly Sins
Monspiet (voice)
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
Orsted (voice) / 奧爾斯帝德
Metallic Rouge
Metallic Rouge
Afdal Bashar (voice)
Horimiya: The Missing Pieces
Horimiya: The Missing Pieces
Shin Yasuda (voice)
Fairy Tail
Fairy Tail
Bacchus Groh (voice)
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
Hans (voice) / Preview Narrator (voice)
Romantic Killer
Romantic Killer
Tsuchiya (voice)
Sengoku Youko
Sengoku Youko
Yazen (voice)
Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego
Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego
Hirsch (voice)
JoJo's Bizarre Adventure
JoJo's Bizarre Adventure
Tiziano (voice)
Violet Evergarden
Violet Evergarden
Damian Baldur Flügel (voice)
The God of High School
The God of High School
Jegal Taek (voice)
Good Night World
Good Night World
Shigatera (voice)
Tower of God
Tower of God
Lero-Ro (voice)
Garouden: The Way of the Lone Wolf
Garouden: The Way of the Lone Wolf
(voice)
Horimiya
Horimiya
Shin Yasuda (voice)
Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu
Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego…
Tatsu (voice)
Baki (2018)
Baki (2018)
Sikorsky
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
Seto Kaiba (voice)
Akashic Records of Bastard Magic Instructor
Akashic Records of Bastard Magic Instructor
Great Master (voice)
After-school Hanako-kun
After-school Hanako-kun
Tsuchigomori (voice)
Firefighter Daigo: Rescuer in Orange
Firefighter Daigo: Rescuer in Orange
Narration (voice)
Sirius the Jaeger
Sirius the Jaeger
Yevgraf
Free!
Free!
Seijuro Mikoshiba (voice)
Soul Eater
Soul Eater
Mifune (voice)
To Your Eternity
To Your Eternity
The Beholder (voice)
Yakitori: Żołnierze niedoli
Yakitori: Żołnierze niedoli
Vasya Pupkin (voice)
The Heroic Legend of Arslan (2015)
The Heroic Legend of Arslan (2015)
Graze (voice)
Super Crooks
Super Crooks
Johnny Bolt (voice)
Gangsta.
Gangsta.
Nicolas Brown (voice)
Golden Kamuy
Golden Kamuy
Hyakunosuke Ogata (voice) / Ogata Hyakunosuke
Sound! Euphonium
Sound! Euphonium
Takuya Gotou (voice)
Domestic Girlfriend
Domestic Girlfriend
Kobayashi Masaki / Masaki Kobayashi (voice)
91 Days
91 Days
Fango (voice)
Last Hope
Last Hope
(voice)
Lucifer and the Biscuit Hammer
Lucifer and the Biscuit Hammer
Neu Crescent (voice) / Noi Crezant (voice)
March Comes in Like a Lion
March Comes in Like a Lion
Morio Shigeta (voice)
Toilet-Bound Hanako-kun
Toilet-Bound Hanako-kun
Tsuchigomori (voice)
Thermae Romae Novae
Thermae Romae Novae
Lucius (voice)
ID: INVADED
ID: INVADED
Sakaido (voice)
Rage of Bahamut
Rage of Bahamut
Martinet (voice)
The Testament of Sister New Devil
The Testament of Sister New Devil
Mamoru Sakazaki (voice) / Ornis (voice)
Blade of the Immortal
Blade of the Immortal
Manji / Manji (voice)
Sabikui Bisco
Sabikui Bisco
Kurokawa (voice)
The Ingenuity of the Househusband
The Ingenuity of the Househusband
Kenjiro Tsuda
The Idolm@ster Shiny Colors
The Idolm@ster Shiny Colors
Tsutomu Amai (voice)
Tiger & Bunny
Tiger & Bunny
Nathan Seymour / Fire Emblem (voice)
K
K
Mikoto Suou (voice)
Ping Pong
Ping Pong
Egami (voice)
Ultraman (2019)
Ultraman (2019)
Adad (voice)
Ikebukuro West Gate Park (2020)
Ikebukuro West Gate Park (2020)
Shadow (voice)
Cells at Work! Code Black
Cells at Work! Code Black
Narrator (voice)
Baka and Test: Summon the Beasts
Baka and Test: Summon the Beasts
Shin Fukuhara
Appare Ranman
Appare Ranman
Richard Riesman (voice)
Hortensia Saga
Hortensia Saga
Maurice Baudelaire (voice)
Beyblade: Metal Masters
Beyblade: Metal Masters
Ryuuga
The Prince of Tennis
The Prince of Tennis
Sadaharu Inui (voice)
Air Gear
Air Gear
Spitfire
Katekyo Hitman Reborn!
Katekyo Hitman Reborn!
Lambo
Plastic Memories
Plastic Memories
Yasutaka Hanada (voice)
Taboo Tattoo
Taboo Tattoo
R.R. Lurker
To Be Hero
To Be Hero
Ossan (voice)
Hakata Tonkotsu Ramens
Hakata Tonkotsu Ramens
Chegaru
Woodpecker Detective's Office
Woodpecker Detective's Office
Kodo Nomura (voice)
Super Sentai
Super Sentai
Kirumenchi
Słodkie, słodkie czary
Słodkie, słodkie czary
Rockin' Robin
Ghost in the Shell: Arise - Alternative Architecture
Ghost in the Shell: Arise - Alternative…
Pyromania (voice)
Anti-Magic Academy: The 35th Test Platoon
Anti-Magic Academy: The 35th Test Platoon
Hayato Kurogane
Joker Game
Joker Game
Jirou Gamou (voice)
All Out!!
All Out!!
Satoshi Yoshida
First Love Monster
First Love Monster
长泽岚
Ao-chan Can't Study!
Ao-chan Can't Study!
Horie Hanasaki (voice)
Oh, Suddenly Egyptian God
Oh, Suddenly Egyptian God
Ra (voice)
Life Lessons with Uramichi Oniisan
Life Lessons with Uramichi Oniisan
Amon (voice)
Lovely Complex
Lovely Complex
Suzuki Ryouji
Pupa
Pupa
Hotoki (voice)
BBK/BRNK
BBK/BRNK
Shusaku Matobai (voice)
Hand Shakers
Hand Shakers
Nagaoka (voice)
ACCA: 13-Territory Inspection Department
ACCA: 13-Territory Inspection Department
Nino (voice)
Magatsu Wahrheit: Zuerst
Magatsu Wahrheit: Zuerst
Heruman (voice)
Speed Grapher
Speed Grapher
Niihari (voice)
Zoids Genesis
Zoids Genesis
Seijuurou
Hozuki's Coolheadedness
Hozuki's Coolheadedness
Yashaichi (voice)
Merman in My Tub
Merman in My Tub
Maki
The New Prince of Tennis
The New Prince of Tennis
Sadaharu Inui (voice)
Altair: A Record of Battles
Altair: A Record of Battles
Virgilio Louis
Seton Academy: Join the Pack!
Seton Academy: Join the Pack!
Male animal characters in each episode (voice)
H2 (1995)
H2 (1995)
Atsushi Noda (voice)
Nabari no Ou
Nabari no Ou
Kazuhiko Yukimi (voice)
Moshidora
Moshidora
Makoto Kachi (voice)
The Adventures of Nadja
The Adventures of Nadja
Harvey Livingston
Kamen Rider
Kamen Rider
Kasshiin (voice) / Oct Imagin (voice) / Vail (voice)
Dimension W
Dimension W
K.K. (voice)
Tonkatsu DJ Agetarou
Tonkatsu DJ Agetarou
Shūgo Oshibori
Flip Flappers
Flip Flappers
Salt (voice)
Revue Starlight
Revue Starlight
Kirin (voice)
The World Ends With You: The Animation
The World Ends With You: The Animation
Sanae Hanekoma (voice)
Scar on the Praeter
Scar on the Praeter
Fresberg (voice)

Filmy (54)

劇場版 呪術廻戦 0
劇場版 呪術廻戦 0
Kento Nanami (voice)
ONE PIECE FILM RED
ONE PIECE FILM RED
Gordon (voice)
北極百貨店のコンシェルジュさん
北極百貨店のコンシェルジュさん
Wally (voice)
竜とそばかすの姫
竜とそばかすの姫
Jellinek (voice)
わたしの幸せな結婚
わたしの幸せな結婚
Norio Kamomura
シン・ウルトラマン
シン・ウルトラマン
Zarab (voice)
犬王
犬王
Inu-oh's Father (voice)
アイの歌声を聴かせて
アイの歌声を聴かせて
Saijo (voice)
二ノ国
二ノ国
Gabalas (voice)
機動戦士ガンダム 閃光のハサウェイ
機動戦士ガンダム…
Gawman Nobile (voice)
劇場版 TIGER & BUNNY -The Beginning-
劇場版 TIGER & BUNNY -The Beginning-
Nathan Seymour / Fire Emblem (voice)
GANTZ:O
GANTZ:O
Sanpei Taira (voice)
遊☆戯☆王 THE DARK SIDE OF DIMENSIONS
遊☆戯☆王 THE DARK SIDE OF DIMENSIONS
Seto Kaiba (voice)
劇場版 進撃の巨人 覚醒の咆哮
劇場版 進撃の巨人 覚醒の咆哮
Hannes (voice)
劇場版モノノ怪 唐傘
劇場版モノノ怪 唐傘
Hokuto Mizorogi (voice)
攻殻機動隊 SAC_2045 持続可能戦争
攻殻機動隊 SAC_2045 持続可能戦争
Standard (voice)
劇場版 TIGER & BUNNY -The Rising-
劇場版 TIGER & BUNNY -The Rising-
Nathan Seymour / Fire Emblem (voice)
あした世界が終わるとしても
あした世界が終わるとしても
Genji Hazama (voice)
ブライト: サムライソウル
ブライト: サムライソウル
Toumoku (voice)
コードギアス 復活のルルーシュ
コードギアス 復活のルルーシュ
Swaile Qujappat (voice)
K Missing Kings
K Missing Kings
Mikoto Suoh (voice)
Walking Meat
Walking Meat
Hasegawa (voice)
パンドラとアクビ
パンドラとアクビ
Winter Spirit (voice)
怪談新耳袋
怪談新耳袋
K Seven Stories R:b ~BLAZE~
K Seven Stories R:b ~BLAZE~
Mikoto Suoh
劇場版 薄桜鬼 第一章 京都乱舞
劇場版 薄桜鬼 第一章 京都乱舞
Chikage Kazama (voice)
神撃のバハムート GENESIS Roundup
神撃のバハムート GENESIS Roundup
ぼくらのよあけ
ぼくらのよあけ
Yoshitatsu Kawai (voice)
TELL ME ~hideと見た景色~
TELL ME ~hideと見た景色~
特別版 Free! -Take Your Marks-
特別版 Free! -Take Your Marks-
Seijuro Mikoshiba (voice)
劇場版 少女☆歌劇 レヴュースタァライト
劇場版 少女☆歌劇…
Giraffe (voice)
キングダム ハーツ キー バックカバー
キングダム ハーツ キー…
Luxu (voice)
ルパン三世 イタリアン・ゲーム
ルパン三世 イタリアン・ゲーム
Masked Count (voice)
映画 イチケイのカラス
映画 イチケイのカラス
テニスの王子: 存続山の日
テニスの王子: 存続山の日
Sadaharu Inui (voice)
劇場版 薄桜鬼 第二章 士魂蒼穹
劇場版 薄桜鬼 第二章 士魂蒼穹
Chikage Kazama
ACCA13区監察課 Regards
ACCA13区監察課 Regards
Niino (voice)
劇場版テニスの王子様 英国式庭球城決戦!
劇場版テニスの王子様…
Sadaharu Inui
ドッグ・スター
ドッグ・スター
K Seven Stories Circle Vision ~Nameless Song~
K Seven Stories Circle Vision ~Nameless Song~
Mikoto Suou
The Sound of Tiger & Bunny
The Sound of Tiger & Bunny
Nathan Seymour
宇宙戦艦ヤマト2202 愛の戦士たち
宇宙戦艦ヤマト2202 愛の戦士たち
Master Chief Isami Enomoto
K Seven Stories SIDE:BLUE ~天狼の如く~
K Seven Stories SIDE:BLUE ~天狼の如く~
Gōki Zenjō
プランゼット
プランゼット
Ken Tazaki (voice)